praca magisterska Reklama młodzież

Patrzysz na posty wyszukane dla słów: praca magisterska Reklama młodzież

Temat: styl zycia mlodzieży i reklama telewizyjna
Słuchajcie mam ogromną prośbę, prowadzę badania do pracy magisterskiej. Chodzi o wypełnienie krótkiej ankiety ( nie dłużej niż 5 minut) Ankieta dotyczy stylu życia mlodych ludzi oraz stosunku do zjawiska reklamy telewizyjnej. baaardzo proszę o waszą pomoc, bez waszego zdania nie będzie możliwe napisanie mojej pracy. link do ankiety
http://tnij.org/c2gf
pamiętajcie że bardzo dużo od was zależy!!!!!!
ankieta przeznaczona jest dla osób w przedziale wiekowym 16-19
jeżeli masz też znajomych w tym wieku prześlij im proszę linka, zajmuje niewiele czasu, a pomożesz mi dzięki wielkieTemat: Zapytanie o nieletnich.....
Witam!
Ze względu na twórczość własną a konkretnie pracę magisterską z dziedziny psychologii zwracam się tu do zgromadzonych.
Może jeszcze ktoś prowadzi zajęcia, albo i grupę dzieci/młodzieży w wieku 9-14 lat.
poszukuję grup do badań nad wpływem i postrzeganiem reklamy przez dzieci/młodzieży. Bedzie to ankieta, prądem nikogo pieścić nie będę /a szkoda /, anonimowa - zależy mi jedynie na pewnym i sumiennym feedbacku. badania prowadzone by były dróga połowa marca-początek kwietnia.
Jaby znalazł się ktoś proszę o info na pm albo i tu w temacie.....

ps. jeśli uczynny zainteresowny byłby końcowymi wynikami- jak najbardziej zostaną one udostępnione-jak i moze liczyć na kopię pracy-oczywiście elektroniczną /szanuj zieleń i Ty możesz zostgać partyzantem!/

Temat: Wywiad z mgr Gierszewskim
Rozmowa z mgr Rafałem Gierszewkim, prawą ręką i asystentem prof. dr hab. Marcina Plińskiego, który jest Rektorem w Kaszubsko- Pomorskiej Szkole Wyższej w Wejherowie.

- Co Pan sądzi o poziomie przygotowania studentów KPSW do studiowania?
Poziom przygotowania na pewno jest bardzo zróżnicowany. Trzeba brać pod uwagę poziom szkół, które ukończyli studenci, natomiast większość pracowników KPSW ocenia ten poziom bardzo wysoko- niejednokrotnie wyżej niż studentów w dużych ośrodkach takich jak Gdynia czy Gdańsk. Więc myślę, że o poziom przygotowania studentów można być spokojnym. Z dużą satysfakcją można odnotować także ich poziom zaangażowania. Nasi studenci dość pieczołowicie i starannie przygotowują się do zajęć, zwłaszcza studenci zaoczni.
- Czym jest KPSW dla regionu północnych Kaszub?
Kaszubsko- Pomorska Szkoła Wyższa w Wejherowie jest p[pierwszą niepubliczną uczelnią i póki co jedyną na Kaszubach północnych. Jesteśmy usytuowani w samym sercu 170 000 powiatu- jednego z ważniejszych w Polsce. I wydaje się, że KPSW wypełnia istotne braki jakie odczuwała nie tylko ziemia wejherowska. Sporo studentów jest również z powiatu puckiego, lęborskiego, mamy też kilkudziesięciu studentów z Gdyni. Jestem przekonany, że KPSW odgrywa dość istotną i znacząca rolę. Pragnę dodać, że co poniektórzy studenci, a nie jest ich mała grupa, jednoznacznie twierdzą, że gdyby nie było KPSW w Wejherowie to oni w ogóle by nie studiowali. Więc to jest najlepszy argument dla tego żeby KPSW istniała i tak szybko jak obecnie się rozwijała.
- Czyli można powiedzieć, że KPSW ma jakąś misje do spełnienia?
Zdecydowanie tak. Mimo, że jesteśmy uczelnią niepubliczną wydaje nam się, że naszą misją jest lepsze przygotowanie młodzieży do nowych wyzwań jakie przed nami stawia Unia Europejska. Od tego są niektóre specjalizacje, które mamy przygotowane pod kątem nowych czasów.
- Krąży opinia, że KPSW to uczelnia dla studentów zaocznych. Jak Pan się do tego ustosunkuje?
To jest uczelnia dla wszystkich. Ale niestety póki co zdecydowana większość to studenci zaoczni. Bardzo intensywnie pracujemy ażeby tę strukturę zmienić. Choć wiemy, że nie sposób jej odwrócić, zwłaszcza w kontekście niżu demograficznego. Na szczęście z każdym rokiem przybywa nam studentów dziennych i w moim przekonaniu ta tendencja będzie wzrastać.
- Jaka według Pana jest przyszłość uczelni? Czy planujecie otworzyć nowe kierunki studiów i wprowadzić studia uzupełniające magisterskie?
Żeby mówić o przyszłości trzeba nieco spojrzeć w przeszłość. Trzy lata temu, jak KPSW stawiała pierwsze kroki, studiowało na niej 43 studentów. Dziś po trzech latach istnienia ma blisko 700. Jeżeli taki przyrost nadal będzie trwał to jestem spokojny o przyszłość KPSW. W ciągu czterech lat od powstania udało nam się przygotować cztery nowe kierunki. Obecnie przygotowujemy się do studiów licencjackich z zakresu pedagogiki lub administracji samorządowej. Od października przyszłego roku otworzymy jeden z nich.
Co do magisterki- jest to rzecz nad wyraz skomplikowana, bo tutaj rozwijamy się jak wszystkie uczelnie, w tym jak Uniwersytet Gdański- Wolimy pracowników samodzielnych. Jesteśmy przekonani, że co najmniej 70% naszych absolwentów zdecydowałoby się na studia uzupełniające magisterskie, natomiast brak samodzielnej kadry profesorskiej, od tytułu
dr hab. wzwyż, powoduje, że mamy póki co tylko licencjat.
Jeżeli chodzi o licencjat to kadrę profesorską mamy z najwyższej półki, przerastającą potrzeby i wymagania prawne. Bo zamiast trzech profesorów, mamy sześciu.
- Kadra profesorska na KPSW jest niewątpliwie dużą zaletą. Natomiast jaka jest główna wada uczelni?
Trudno mówić o wadach. Z pewnością wadą jest to, że uczelnia póki co jest mało rozpoznawalna w otaczającym nas środowisku, ale robimy wszystko by to zmieniać. Lepiej mówić o zaletach niż o wadach.
- Kto powinien wybrać Kaszubsko- Pomorska Szkołę Wyższą?
W moim odczuciu KPSW powinien wybrać student, który nie boi się nauki, bo u nas nie jest tak, że za opłatę czesnego dostaje się dobrą ocenę. Powinien wybrać tą uczelnie student ambitny, który wie co to ciężka praca. Zapraszamy wszystkich, biorąc pod uwagę to co mówiłem wcześniej, że już blisko 700 osób wybrało KPSW i jeżeli mogę zachęcić kogoś zainteresowanego studiowaniem na uczelni w Wejherowie nalegam aby zapytał się studenta KPSW. To jest najbardziej obiektywna opinia a my robimy wszystko na tyle ile potrafimy i możemy, aby zdanie naszych studentów było naszą najlepszą reklamą.
- Dziękuje za rozmowę.